Jeśli nie masz kodu rabatowego, aby otrzymać kod uprawniający do kupna lub wypożyczenia w cenie promocyjnej, wystarczy wpisać po wybraniu opcji "kup" lub "wypożycz" nazwę szkoły rodzenia z usług której korzystałaś lub imię i nazwisko lekarza prowadzącego ciążę, który poinformował Cię o metodzie TENS w wyznaczone szare pola.
Jeśli nie uczestniczyłaś w zajęciach szkoły rodzenia i nie wyrażasz zgody na podanie imienia i nazwiska osoby prowadzącej ciążę, prosimy wpisać nazwę szpitala, w którym zamierzasz urodzić dziecko w wyznaczone szare pola. Staramy się współpracować oraz wysyłać materiały edukacyjno-szkoleniowe do wszystkich położnych, lekarzy i szpitali w naszym kraju.
Jeśli nie otrzymałaś kodu rabatowego to może jeszcze nie współpracujemy z lekarzem prowadzącym Twoją ciążę lub ze szkołą rodzenia, w której uczestniczyłaś na zajęcia, dlatego prosimy o padanie tych informacji w wyznaczone szare pola, w celu przesłania materiałów edukacyjno-szkoleniowych i propozycji szkolenia w zakresie wykorzystania metody TENS w położnictwie.
Zależy nam, aby ta tania i skuteczna metoda była popularna, a świadomość o jej zaletach była wiedzą powszechną w środowisku zarówno lekarzy jak i rodzących. Dziękujemy za pomoc.
Jeśli nie jesteś tym zainteresowana, po naciśnięciu wypożyczenia lub kupna na następnym ekranie po prostu naciśnij "przejdź dalej".